Kliknite pre viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Exkluzívne zamatové omaľovánky


COLORVELVET
zamatové omaľovánky sú unikátnym produktom, ktorý spája kreativitu s exkluzivitou a zároveň ako výsledok vzniká objekt s trvalou hodnotou. V ponuke je niekoľko typov omaľovánok (obrazy, fotorámiky, dosky s gumičkou, zakladače, krabičky) a veľké množstvo motívov pre deti i dospelých.


Povrchová úprava je z pravého čierneho zamatu, 1mm hrubého. Veľmi jemné vyrezanie zamatových obrysov vytvára obrazy detailného charakteru a zároveň pomáha vymedziť presnú plochu pre jednotlivé farby podľa Vášho výberu. Špeciálny kartón, použitý ako základný materiál, vyniká svojou ľahkosťou a je vhodný na vyfarbenie pastelkami, fixkami, vodovými alebo temperovými farbami. Trpezlivosť  pri vyfarbovaní je vždy odmenená krásnym výsledkom.


Zamatové omaľovánky pomáhajú u detí rozvíjať :

  • jemnú motoriku - vyfarbovanie drobných plôšok oddelených jemných zamatom
  • fantáziu  - ten istý motív je možné vymaľovať mnohými rôznymi farebnými variáciami 
  • kreativitu – omaľovánky je možné vyfarbovať fixkami (sú súčasťou balenia), pastelkami, vodovými alebo temperovými farbami
  • trpezlivosť – vymaľovanie jednej omaľovánky môže trvať aj niekoľko hodín

Každá zamatová omaľovánka prináša výsledný produkt trvalej hodnoty. Či už ide o obrázok, ktorý si môžete zarámovať, alebo dosky s gumičkou, v ktorých budete nosiť zošity alebo dokumenty, či krabičku, ktorú môžete používať na rôzne drobnosti.


TIP: Vynikajúci darček pre deti i dospelých!


Odporúčanie:

Počas vyfarbovania dochádza oterom rúk k uvoľňovaniu jemných vlákien zo zamatového podkladu, nejde pritom o chybu produktu. Pre odstránenie týchto uvoľnených vlákien (a tým aj pre dokonalé vyniknutie farieb) odporúčame pred a počas vyfarbovania obrázkov zamatový podklad jemne utierať papierovou utierkou.

Home

Nastavenie

Kliknite pre viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu