Karta team benefit najlepší darček pre Vašich zamestnancov - Carta
Karta <b><i>team benefit </i></b><br>najlepší darček pre Vašich zamestnancov

Aktuality

23.09.2018

Karta team benefit
najlepší darček pre Vašich zamestnancov

Karta <b><i>team benefit </i></b><br>najlepší darček pre Vašich zamestnancov

Je mnoho firiem, ktoré svojim zamestnancom kupujú rôzne druhy darčekov. Aj z nášho sortimentu si môžete vybrať viaceré produkty, ktoré sú vhodným darčekom.

Máme pre Vás ale oveľa lepšie riešenie. Neriešte dilemu, či by Vaši zamestnanci viac ocenili krásnu sviečku alebo luxusné pero Parker, nechajte ich, nech si vyberú sami. Objednajte im zľavovú kartu team benefit, na základe ktorej môžu využívať zľavu 10% na všetky naše produkty. A nielen to, 10 vybraných produktov označených v predajni špeciálnou cenovkou team benefit môžu nakupovať za exkluzívne ceny.

Takto im darujete darček, ktorý môžu využívať opakovane a bude im opakovane prinášať radosť. Jednoducho nezhorí po jednom použití ako sviečka. A vďaka tomu, že na karte team benefit je aj Vaše logo, každému Vášmu zamestnancovi pri použití karty pripomenie, že práve Vy ste ten zamestnávateľ, ktorý svojim zamestnancom dopraje možnosť šetriť pri každodenných nákupoch. Kartu team benefit totiž môžu použiť nielen na nákup darčekov, ale aj na nákup produktov každodennej potreby od čistiacich prostriedkov cez toaletný papier až po školské pomôcky pre svoje deti. V dobe, keď je veľmi náročné udržať si kvalitných zamestnancov, môže aj takýto benefit pomôcť tomu, že ľudia budú radi pracovať vo Vašej firme.

Systém zľavových kariet team benefit je unikátny, pretože všetky nákupy, ktoré realizovali Vaši zamestnanci prostredníctvom kariet team benefit, budeme považovať za nákupy Vašej firmy, čím sa môžete dostať do vyššej úrovne zliav a zefektívniť tak nákup spotrebných materiálov potrebných pre Vaše podnikanie (prečítajte si viac v článku „Vernostný systém pre firmy“). Peniaze investované do nákupu kariet team benefit pre Vašich zamestnancov sa Vám môžu niekoľkonásobne vrátiť prostredníctvom vyššej zľavy, ktorú tým získate.

Bližšie informácie o kartách team benefit Vám radi poskytneme priamo u nás v predajni.

Neváhajte, objednajte si karty team benefit ešte dnes a obdarujte svojich zamestnancov!