Kliknite pre viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Zľavový a benefitný systém pre firmy

Publikované2019-03-15 376

Ste firma, živnostník alebo organizácia?

Určite hľadáte spôsob, ako svoju činnosť vykonávať čo najefektívnejšie. Jednou z vecí, ktoré musí riešiť každá firma bez ohľadu na to, v akej oblasti pôsobí, je efektívny nákup spotrebných materiálov. CARTA Slovakia sa snaží svojich obchodných partnerov maximálne podporovať a odbremeňovať ich od každodenných starostí súvisiacich so spotrebou ich firmy alebo organizácie.

Práve preto sme vytvorili unikátny vernostný systém, ktorý je pre našich obchodných partnerov nástrojom na efektívnejšie plánovanie svojej spotreby. Zároveň je to systém, ktorý odmeňuje stálych a zodpovedných obchodných partnerov. Chceme, aby naša vzájomná spolupráca bola etická a výhodná pre obe strany.

Vernostný systém je postavený na báze spravodlivosti - obchodný partner, ktorý realizuje väčší obrat, získa väčšie zľavy a možnosť využívať viac benefitov.

Ako to funguje?

  • Zaregistrujte sa u nás osobne v predajni, prostredníctvom nášho obchodného zástupcu alebo priamo v e-shope
  • Pri registrácii osobne v našej predajni získate zadarmo 2 firemné zľavové karty. Predložením jednej z týchto kariet pri osobnom nákupe v predajni Vám budú automaticky poskytnuté všetky príslušné zľavy a benefity.
  • Po registrácii v e-shope Vás budeme kontaktovať a následne Vám nastavíme zľavy, ktoré sa Vám budú pri nákupoch cez e-shop uplatňovať automaticky.

Aké benefity ponúkame?

  • PLOŠNÁ ZĽAVA NA CELÝ SORTIMENT - výška Vašej zľavy závisí od zaradenia do úrovne ŠTANDARD, KOMFORT alebo PRÉMIUM
  • DOPRAVA ZDARMA - v Ružomberku a okolí bez ohľadu na veľkosť objednávky
  • DOPRAVA ZDARMA - kdekoľvek na Slovensku pri objednávke nad 40€ bez DPH
  • INDIVIDUAL - máte možnosť vybrať si produkty, na ktoré Vám poskytneme exkluzívnu cenu. Efektivita, ktorú máte vo svojich rukách.
  • OTVORENÝ DODACÍ LIST - celý mesiac tovar neplatíte, až na konci mesiaca je pripravená 1 faktúra so splatnosťou. Iba 1 doklad a splatnosť až do 50 dní od nákupu - prehľadné, lacné, efektívne a komfortné.
  • VRÁTENIE TOVARU - pripravujete predajnú akciu, grilovačku, firemné podujatie? Zoberte si potrebných vecí viac a čo nespotrebujete, môžete priniesť späť a my Vám vrátime peniaze. Takto efektívne zaplatíte iba to, čo spotrebujete.
  • POMOC A SLUŽBY OBCHODNÉHO ZÁSTUPCU - ak potrebujete poradiť alebo hľadáte nový produkt, náš obchodný zástupca je pripravený Vás navštíviť a spolu s Vami nájsť správne riešenia Vašich potrieb.

Pre jednoduchú orientáciu v ponúkaných službách a benefitoch si pozrite nasledovnú tabuľku:

Vernostný systém pre firmy

Ak ste menšia firma, hľadáte čo najlepšiu cenu a nepotrebujete využívať doplnkové služby ako doprava alebo otvorený dodací list, môžete sa rozhodnúť aj pre zakúpenie zľavovej karty Team benefit.

Bližšie informácie nájdete v článku Team benefit - unikátny zľavový systém.

Home

Nastavenie

Kliknite pre viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu