Veľkoobchodná distribúcia | Carta
Obchodná činnosť

Obchodná činnosť

Veľkoobchodná distribúcia

Veľkoobchod realizujeme po celom Slovensku so zameraním na obchodných partnerov pôsobiacich v najrôznejších oblastiach.

Pre našich veľkoobchodných partnerov máme pripravený atraktívny systém spolupráce vrátane marketingovej podpory (personalizované propagačné materiály).

 

Našimi klientmi sú:

  • veľkoobchody
  • obchodné reťazce a siete
  • papiernictvá
  • drogérie a predajne domácich potrieb
  • darčekové predajne a kiosky
  • upratovacie a servisné spoločnosti
Sme priamy dovozca

Sme priamy dovozca

Spolupracujeme s najlepšími spoločnosťami vo svojom obore, či už ide o papier, školské potreby, upratovacie pomôcky alebo papierovú hygienu.
Uvádzame na trh nové a inovatívne produkty. Ponúkame atraktívny model obchodnej spolupráce.

Využite Vašu príležitosť pre obchod už dnes!

Karina

Karina

Ucelený rad papierovej hygieny s vysokou kvalitou materiálu určený pre retailový aj priemyselný segment.

Ekcos

Ekcos

Spoločnosť Ekcos je svetovým lídrom v oblasti hygieny a čistoty pisoárov a toaliet. Disponuje vlastným patentom registrovaným v USA.

ColorVelvet

ColorVelvet

Unikátne omaľovánky COLORVELVET sú vyrobené z kvalitného grafického kartónu a pravého čierneho zamatu. Široký výber motívov od detských až po umelecké, v rôznych veľkostiach a variantoch.

ECO-LINE BEEO

ECO-LINE BEEO

Zásobníky a dávkovače vyrobené zo 100% biodegradovateľného plastu. Značka ECO-LINE kombinuje ekologickosť, funkčnosť a nadčasový dizajn vo sviežich a prírodných farbách. Produkty sú vhodné do všetkých typov prevádzok.

Soavex

Soavex

Soavex ponúka široký sortiment toaletných papierov v špičkovej európskej kvalite. Zameriava sa na variantné riešenia zo 100% celulózy v 2 aj 3-vrstvovom prevedení.

Areon

Areon

Renomovaná značka kvalitných a dlhotrvajúcich vôní Areon vyrába parfumy do áut, gelové vône a tyčinkové difúzory všetkých veľkostí pre každý typ interiéru.

Wipepod

Wipepod

Wipepod vyvinul profesionálne riešenie dezinfekcie formou jednorazových utierok. Pokročilá technológia 21. storočia stavia na využití biocídov, ktoré zabijú až 99,9999% baktérií, plesní, vírusov a zamedzuje vzniku rezistencie týchto patogénov.

Coffee Break

Coffee Break

Populárne európske riešenie v segmente zásobníkov na servítky pre všetky druhy gastroprevádzok. CoffeeBreak prináša lacné, účinné a praxou overené riešenie hygienického použitia servítok zákazníkmi.

INTERCHEM

INTERCHEM

Líder vo výrobe profesionálnej čistiacej chémie s viac ako 30-ročnou tradíciou na talianskom trhu. Inovatívny rad výrobkov +30 s unikátnou jednotnou parfumizáciou pre dokonalú čistotu hotelov, rezortov i domácností.

Zákazková výroba

Zákazková výroba

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam
dokážeme pre našich obchodných partnerov
zabezpečiť aj rôzne druhy špeciálnej
zákazkovej výroby.