Kliknite pre viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Veľkoobchod

Obchodná činnosť

Obchodná činnosť

Veľkoobchodná distribúcia

Veľkoobchod

Veľkoobchod realizujeme po celom Slovensku so zameraním na obchodných partnerov pôsobiacich v najrôznejších oblastiach.

Pre našich veľkoobchodných partnerov máme pripravený atraktívny systém spolupráce vrátane marketingovej podpory (personalizované propagačné materiály).

Našimi klientmi sú:

  • veľkoobchody
  • obchodné reťazce a siete
  • papiernictvá
  • drogérie a predajne domácich potrieb
  • darčekové predajne a kiosky
  • upratovacie a servisné spoločnosti
Sme priamy dovozca

Sme výrobca alebo priamy
dovozca značiek:

Spolupracujeme s najlepšími spoločnosťami vo svojom obore, či už ide o papier, školské potreby, upratovacie pomôcky alebo papierovú hygienu.
Uvádzame na trh nové a inovatívne produkty. Ponúkame atraktívny model obchodnej spolupráce.

Využite Vašu príležitosť pre obchod už dnes!

CARTA-Karina

CARTA / Karina

Ucelený rad produktov papierovej hygieny s vysokou kvalitou materiálu určený pre retailový aj priemyselný segment sme pôvodne vyrábali pod značkou Karina, postupne tieto produkty presúvame pod značku CARTA.

Ekcos

Ekcos

Spoločnosť Ekcos je svetovým lídrom v oblasti hygieny a čistoty pisoárov a toaliet. Disponuje vlastným patentom registrovaným v USA.

ColorVelvet

Color Velvet

Unikátne omaľovánky COLORVELVET sú vyrobené z kvalitného grafického kartónu a pravého čierneho zamatu. Široký výber motívov od detských až po umelecké, v rôznych veľkostiach a variantoch.

Ooops!

Ooops!

Značka Ooops! ponúka ucelený rad toaletných papierov, papierových vreckoviek a utierok v špičkovej kvalite a atraktívnom dizajne.

Coffee Break

Coffee Break

CoffeeBreak prináša lacné, účinné a praxou overené riešenie hygienického použitia servítok zákazníkmi, vhodné pre všetky druhy gastroprevádzok, do kancelárií i meeting-roomov.

ECO-LINE BEEO

ECO-LINE BEEO

Zásobníky a dávkovače vyrobené zo 100% biodegradovateľného plastu. Značka ECO-LINE kombinuje ekologickosť, funkčnosť a nadčasový dizajn vo sviežich a prírodných farbách. Produkty sú vhodné do všetkých typov prevádzok.

Real

Real

Renomovaná značka Real ponúka široký výber kvalitných čistiacich prostriedkov do domácnosti, firmy, záhrady i dielne.

Wipepod

Wipepod

Wipepod vyvinul profesionálne riešenie dezinfekcie formou jednorazových utierok. Pokročilá technológia 21. storočia stavia na využití biocídov, ktoré zabijú až 99,9999% baktérií, plesní, vírusov a zamedzuje vzniku rezistencie týchto patogénov.

INTERCHEM

Solvina

Tradičná značka Solvina ponúka nielen dobre známe pilinové a tekuté čistiace pasty, ale aj ošetrujúce a regeneračné krémy na ruky.

Zákazková výroba

Zákazková výroba

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam dokážeme pre našich obchodných partnerov zabezpečiť aj rôzne druhy špeciálnej zákazkovej výroby z oblasti potlače a spracovania na špeciálne rozmery.
VIAC INFORMÁCIÍ

 

Home

Nastavenie

Kliknite pre viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu