Kliknite pre viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Spôsob platby a doprava

DOPRAVA:
1. Osobný odber - po prijatí Vašej objednávky tovar pripravíme nasledujúci pracovný deň a o možnosti prevzatia tovaru Vás budeme informovať e-mailom a SMS správou. Tovar si do 5 pracovných dní môžete prevziať v našej predajni CARTA na Bystrickej ceste 45C v Ružomberku (vedľa Kauflandu). Za osobný odber neúčtujeme žiadne poplatky.

2. Doprava kuriérskou spoločnosťou - po prijatí Vašej objednávky tovar pripravíme na expedíciu prostredníctvom kuriérskej spoločnosti. Keď tovar odovzdáme na prepravu, budeme Vás informovať e-mailom o tom, že zásielka bola expedovaná. Kurérska spoločnosť Vám tovar doručí nasledujúci pracovný deň. Odporúčame Vám, aby ste sa v tomto čase zdržiavali na adrese, ktorú ste si zvolili ako adresu dodania tovaru, prípadne aby ste zabezpečili prevzatie zásielky na tejto adrese inou osobou. V prípade, ak Vás kuriér nezastihne na dodacej adrese, bude Vás telefonicky kontaktovať a dohodne sa s Vami na ďalšom postupe. Cena za doručenie zásielky kuriérskou spoločnosťou závisí od typu zákazníka a celkovej hodnoty zásielky, konkrétne informácie nájdete v nasledujúcej tabuľke:

TYP ZÁKAZNÍKA CENA ZA DORUČENIE DORUČENIE ZDARMA OD
  nákup bez registrácie 4,80 € s DPH 50 € s DPH
  registrovaný zákazník a firma 4,80 € s DPH 40 € s DPH
  registrovaný veľkoobchod v úrovni VOC1 15 € bez DPH 200 € bez DPH
  registrovaný veľkoobchod v úrovni VOC2 30 € bez DPH 200 € bez DPH
UPOZORNENIE - Pri preberaní zásielky si vždy skontrolujte stav zásielky, jej balenia, či nie je poškodený (roztrhnutý, premočený apod.) kartón alebo firemná lepiaca páska CARTA. V prípade akéhokoľvek poškodenia zásielky spíšte s kuriérom reklamačný protokol a ihneď nás informujte. V prípade, že zásielku prevezmete bez výhrad a nahlásite nám jej poškodenie neskôr, nemáme možnosť uplatniť reklamáciu voči prepravnej spoločnosti, a preto nemôžeme niesť zodpovednosť za takto poškodenú zásielku.
PLATBA:
1. Platba na mieste odberu - v prípade, že si zvolíte platbu na mieste odberu, môžete za tovar zaplatiť priamo pri preberaní tovaru v našej predajni CARTA na Bystrickej ceste 45C v Ružomberku (vedľa Kauflandu). Môžete zaplatiť buď v hotovosti alebo platobnou kartou (akceptujeme karty Mastercard a VISA).

2. Platba na dobierku
- v prípade, že si zvolíte platbu na dobierku, zaplatíte za zásielku pri jej preberaní priamo kuriérovi, ktorý Vám zásielku doručil. Doklad o úhrade zásielky Vám vystaví kuriérska spoločnosť.

3. Platba vopred
- v prípade, že si zvolíte platbu vopred, vystavíme Vám zálohovú faktúru, ktorú Vám zašleme e-mailom. Po prijatí úhrady tejto zálohovej faktúry pristúpime k dodaniu tovaru formou, ktorú ste si zvolili (v prípade, že ste si zvolili osobný odber, budeme Vás e-mailom a SMS správou informovať, že si tovar môžete prísť prevziať do našej predajne CARTA na Bystrickej ceste 45C v Ružomberku). V prípade, že úhradu nezrealizujete v termíne splatnosti zálohovej faktúry, bude objednávka automaticky stornovaná.

4. Platba na faktúru
- pre firmy a veľkoobchody, ktoré majú schválenú fakturáciu, ponúkame možnosť objednať tovar s platbou na faktúru. Tovar v takomto prípade dodáme Vami zvoleným spôsobom a vystavíme Vám faktúru s dohodnutou splatnosťou.

5. Platba platobnou kartou
- máte možnosť zaplatiť za objednávku prostredníctvom platobnej karty. Po prijatí úhrady na náš bankový účet (spravidla nasledujúci pracovný deň po realizácii úhrady) tovar čo najskôr expedujeme.

 

Home

Nastavenie

Kliknite pre viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu